O Nás

Moti Mahal  v  Ústí nad Orlicí  je originální rodinná indická restaurace s přátelskou atmosférou, která nabízí nevšední zážitek z typické indické kuchyně.

V restauraci Moti Mahal žijeme jídlem a snažíme se hostům nabídnout maximální spokojenost, čistotu a výhodnou cenu. Naší specialitou je pořádání večírků, firemních akcí pro skupiny lidí.. Moti Mahal je vhodnou restaurací pro rodiny s dětmi. Nabízíme rozvoz jídla po Ostí nad Orlicí a blízkém okolí. 

 

 

V naší restauraci si vyberete z jedinečné nabídky masových, grilovaných, vegetariánských ale i mořských jídel Nemusíte se bát pálivého jídla, protože umíme uvařit i evropský standard. U nás si pochutná každý.

Naším hlavním cílem je podávat pokrmy špičkové kvality připravené vždy z čerstvých a kvalitních surovin.Všechny pokrmy jsou připravovány pouze s přírodními bylinkami a kořením. Jsme přesvědčeni, že si naše skvělá indická jídla, za podpory vynikající obsluhy, maximálně vychutnáte. Všechna jídla v naší restauraci připravuje rodilý Ind. Garantujeme Vám spokojenst při Vaší první návštěvě.

Těšíme se na Vaši navštěvu!

Kontakt

Mistra Jaroslava Kociana 23, Ústí nad Orlicí 562 01

Phone +420773182225

Otevřeno/ Open

Pondělí - Pátek 11:00 - 21:00   Sobota - Neděle 12:00 - 21:00  

© 2019 by Moti Mahal